Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.


LETNÝ
KURZ ZDRAVÉHO VARENIA A PEČENIA
S PÁNMI BAKLAŽÁNMI 13.7.2024

Zmeň svoju stravu - Zmeň svoje zdravie

Výzva, ktorá dokáže zmeniť tvoj život

Jeden krát zažiť je viac ako sto krát počuť. To určite platí aj vtedy, keď chceme vo svojom živote začať zdravšie pripravovať jedlá a dezerty pre seba, svojich blízkych, svojich priateľov. Preto pre vás pravidelne pripravujeme naše kurzy zdravého varenia a pečenia.

Pripravíme si raňajky, polievky, hlavné jedlá a dezerty, pre predstavu a lepšie pochopenie princípu prípravy stravy na 100% rastlinnej báze. Prečo? Chránime sa tak pred najväčším nepriateľom nášho srdcovo-cievneho systému, teda pred cholesterolom. Denne zabije státisíce ľudí po celom svete a takmer nik o tom nehovorí. Jediný cholesterol, ktorý dokáže upchať ľudskú cievu, je ten živočíšny, ktorý dobrovoľne konzumujeme. 

Pre nás je ďalšou veľmi dôležitou otázkou aj etika. Sme presvedčení, že život je nie len zdravší, ale aj ľudskejší a mierumilovnejší, ak prestaneme pre uspokojenie svojich chúťok likvidovať miliardy nevinných životov zvierat. Takže na jednej strane budeme zdravší, na druhej ľudskejší aj k iným živým bytostiam na tejto zemi, ktoré tiež majú právo žiť, tak ako my. Aj toto by sme mali opäť začať vnímať my, dospelí a tak to môžeme naučiť aj naše deti.

Prečo sa na náš kurz prihlásiť?

-pripravujeme 100% celistvú rastlinnú stravu
-bez použitia živočíšnych produktov, éčok a iných nenaturálnych prísad
-naučíte sa nové recepty a zároveň zistíte, ako si na zdravší spôsob pripraviť svoje obľúbené jedlá  

Tématika, termín a miesto:

Tématikou tohoto kurzu bude "GRILOVAČKA  a ľahké letné pochúťky", ako napríklad vege burger, baklažánsky tatarák, letný vege guláš, príprava vege slaninky, bryndze, vege huspeniny, ako aj ochutnávka dobrôt vhodných na grilovačku, ak chcete zostať sýti, ale zároveň zdraví

13.7.2024 8.00-16-00hod.

Reštaurácia PÁNI BAKLAŽÁNI, Staničná 11, Nitra

Príspevok za celodenný kurz:

75€/človek a informáciu o tom, kam príspevok poukázať, dostanete obratom po vyplnení prihláškového formulára.

Čo si so sebou priniesť?

Stačí vám dobrá nálada, chuť do jedla a kto rád pridá ruku k dielu, môže si priniesť aj zásteru. Môžete si pribaliť aj nejaké potravinové misky pre prípad, že by sa vám všetko, čo si navaríme, nepodarilo zjesť priamo na mieste činu, ako aj nádobku na prepravu polievky :-)

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA KURZ

krémová vegánska polievka
Prednáška u Pánov Baklažánov