Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Ľudia čo ochutnali naše jedlo o nás povedali ...

Chcem sa poďakovať celému tímu Pani Baklažáni...
za ich úžasný prístup a hlavne skvelé jedlo . Jedlo nemá chybu veľmi chutné , pestré a hlavne zdravé.... vidieť že je robené zo srdca.
Som rada že svoju prácu robíte tak skvele.

Prajem veľa tak spokojných stravníkov ako som ja.

Iveta Geletová
Ahojte, s Vašim jedlom som bol doteraz maximálne spokojný, objednal som si 5-ty raz a zatiaľ všetko chutilo. Porcie pre chlapa, jedlo dobre vyzerá aj na pohľad, dobre chutí a zasýti. Doteraz som si vždy zvolil osobný odber, obsluha milá a usmiata. Suroviny, z ktorých sa jedlo pripravuje, sú z domácich zdrojov a ekologicky pestované a tým pádom niet pochýb o nutričných hodnotách každej pripravenej porcie . Balenie (obal) je ekologické-kompostovateľné, čo hodnotím pozitívne. Ak ste ešte neskúsili, určite odporúčam, za pokus to stojí :) Z môjho pohľadu TOPka.
Držte sa, nech sa Vám darí, prajem veľa úspechov a spokojných zákazníkov.

Rado Heriban
Páni Baklažáni, konečne sme sa dočkali, donáška zdravej stravy aj v Nitre. Obedy pestré, zdravé , z čerstvých surovín a ešte aj chutné. Moje obľúbené jedlá ako plnená paprika, francúzske zemiaky a aj polievky husté a sýte, či ľahké a jemné, výber z dvoch jedál každý deň, tak toto ma dostalo, dávam palec hore.

Jarka Ruskova
Ďakujeme za výbornú spoluprácu! Napriek našim špecifickým požiadavkám (dodanie stravy na 8 dní do vzdialenej školy počas "Letnej školy esperanta") boli služby veľmi kvalitné, jedlo chutné, porcie veľké! :) Vrelo odporúčame hocikomu, kto si chce zdravo pochutiť na kvalitnej strave. Isto sa na vás obrátime aj v budúcnosti. Konečne aj Nitra má svoju naozaj kvalitnúnvegán-reštauráciu, do ktorej je radosť ísť!

Peter Baláž
Pravidelne a už dlhšiu dobu si objednávam obed do práce a musím pochváliť milú a ústretovú obsluhu,od samotnej objednávky až po donášku.Chválim p.šefkuchára Michala Kapustu za výborné zdravé jedlá,ktoré nielen zasýtia, ale mi aj dodajú energiu na celý deň, potrebnú pre moju prácu.Za mňa TOP sú všetky polievky, skvelý hlivový perkelt a samozrejme mrkvová tortička i sacherova mňaam.😋Super nápad aj s vernostným programom TRIFFT, kde môžem získať chutné odmeny v podobe nápoja zdarma, koláčika, alebo obedového menu. Pozdravujem týmto p.Kapustu a p.Hubinského a želám, nech sa Vám darí ešte viac ako doteraz a veľa veľa spokojných zákazníkov.


Iveta Haverová
Chcem vyjadriť svoj príjemný zážitok z kurzu varenia, ktorý sa konal 22.5. 2021 u Pánov Baklažánov. Srdečne ich  pozdravujem a  ďakujem celému tímu za veľa podnetov  k príprave tofu praženice, vareniu gulášu alebo pečenej kačice. Oceňujem príjemnú atmosféru, dobrú organizáciu a aj vysokú profesionálnu úroveň, ktorú sme zažiii počas celého kurzu a teda aj pri príprave vegánskych zákuskov. 
Veľmi pekne ďakujem 😃
Jana Mokrišová
Páni baklažáni je najlepšia reštaurácia v Nitre. Oceňujem, že kuchár si dáva záležať na detailoch, s jedlom sa vždy pohrá a niečo zaujímavé vymyslí. Môže sa zdať, že zdravé jedlo nemusí byť vždy chutné, ale tu to rozhodne neplatí. Ešte sa mi nestalo, že by mi niečo nechutilo. Najviac sa mi však páči, že sa najem do sýta, avšak jedlo ma nezaťaží a môžem pokračovať v práci alebo si idem (s ľahkosťou) zabehať.

MUDr. Kristína Visolajská
detská lekárka
Dobrý deň, stravujem sa v tejto reštaurácii každý deň,nakoľko blízko pracujem. Neviem si už lepšie jedlo predstaviť. Platí, ako jenapísané v predošlých recenziách. Som vegetariánka už 30 rokov a veľmi som takúto reštauráciu v Nitre privítala, podľa mňa sa jej žiadna nevyrovná. Kvalita jedla je na vysokej úrovni čo sa týka estetického vzhľadu a chuti, no najmä čo sa týka zdravotného benefitu na ľudský organizmus. Dodnes plati Hippokratova veta:“nech je jedlo vašim liekom“, čo znamená, že keď budeme konzumovať zdravé jedlo, budeme chránení od civilizačných ochorení a vieme tak aj vo vyššom veku žiť bez liekov v zdraví a radosti. To môžem z vlastných skúseností potvrdiť. Všetky jedlá a aj dezerty sú vynikajúce. Moje TOP jedlo bola zatiaľ koložvárska kapusta, nechápala som, ako sa to dá takto zdravo pripraviť. Dnes bol na obed luskový prívarok s vege vajíčkom, keď bielok bol urobený z tofu, žĺtok z tekvice hokkaido a vyzeralo ako ozajstné vajíčko.
 
Ďakujem za všetko a nech sa Vám darí.


Edita Mojtová
Musím sa priznať, keď som si od vás objednávala prvý x nevedela som čo mám čakať, ale bola som veľmi milo prekvapená a objednavam si do práce pravidelne. Vždy veľmi chutné. Zbožňujem vaše polievky, rizoto, a zákusky, hlavne krémeš ♥️ Vždy mi kolegyne v práci nazerajú do misky, čo to mám dnes dobre a ako krásne to vyzerá. Veľmi pekne ďakujem a prajem veľa úspechov. 😊


Patrícia Matějková

Napíšte nám Váš názor

Zaujíma nás, čo si myslíte o našom jedle, ingredienciách, či koreninách. Čo vás potešilo a čo by ste radi zlepšili. Jednoducho nám dajte vedieť či vám chutilo ....