Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

NÁŠ TÍM

Predstavujeme náš skvelý tím, ktorý sa v súčasnosti podieľa na tvorbe všetkého, čo z našej kuchyne pre Vás pripravujeme.

Sme tím pozitívnej energie. Spoločne zastávame názor, že napriek všetkým nástrahám, ktoré dnešný svet produkuje, dokážeme maximálne ovplyvniť a zvýšiť kvalitu nášho každodenného života, práve vďaka optimálne vyváženej strave. S týmto vedomím denne s radosťou napĺňame svoju misiu a delíme sa o ňu. Tá naša je postavená na báze celistvej rastlinnej stravy, teda bez akýchkoľvek živočíšnych surovín. Koncept PÁNI BAKLAŽÁNI je samozrejme podložený vysoko kvalitnými a hodnotnými vedecko-medicínskymi faktami a to predovšetkým štúdiami Emeritného profesora T.Colin Campbella z USA, známymi aj ako " Čínska štúdia".


Ján Hubinský
- tvorca projektu,
konateľ spoločnosti

"Mojim darom je ľudí spájať a vytvárať pre nich možnosti posunu v oblasti zdravia a životného štýlu. Projekt PÁNI BAKLAŽÁNI prináša síce prirodzený, no napriek tomu pre našu dobu relatívne nový pohľad na spôsob stravovania. Stravou pripravenou čisto na rastlinnej báze dokážeme nie len zmierniť a zastaviť, ale dokonca aj úplne zvrátiť ľahšie, či ťažšie zdravotné problémy, ktoré sú tak typické pre našu súčasnú spoločnosť. So svojim úžasným tímom sa denne napĺňa jeden z mojich snov o tom, že aj v chorom svete dokážeme objavovať cesty, vďaka ktorým ho postupne dokážeme spolu uzdraviť."


Ing. Zuzana Košturiaková
- manažérka, spolumajiteľka
a "rozum" spoločnosti

"Už od detstva som bola vedená k zdravému stravovaniu a ekologickému zmýšľaniu. Teraz môžem konečne žiť a spolutvoriť koncept stravovania na rastlinnej báze s ekologickým prístupom a posúvať všetky jeho blahodárne účinky medzi ľudí."

Viktor Uhlárik - šéfkuchár a duša našej kuchyne

„Najdôležitejšie pre chuť je, že varím rád a s láskou. Počas procesu tvorby do obživy vkladám vysoké vibrácie, ktoré potom vnímate ako chutné a zdravé jedlo . Rastlinná strava ma sama o sebe vyššie vibrácie a výživovú hodnotu ako živočíšna a v správnej kombinácii pôsobí v tele ako liek na regeneráciu celého organizmu. Verím, že je to kontext stravovania sa vedomých ľudí, v ktorom Vás rád budem sprevádzať.“
Viktor 


Jakub Árendáš
- hlavný kuchár
a veľký talent
zdravej kuchyne

"Podľa mňa je rastlinná strava gastronómiou budúcnosti. Je rýchla, trvácna, lacná, kreatívna, ľahšia na prípravu, ohľaduplnejšia voči prírode a samozrejme zdravá. V súčastnosti výrazne napomáha aj pri dôsledkoch klimatickej krízy a pri nastavení morálky k zvieratám. Je dôležité aby sa hlavne nestratila chuť zachovávať tieto dôležité hodnoty života a my vám s tým veľmi radi pomôžeme. Takže dobrú chuť a užite si s nami skutočné Jedlo."


Martinka Ligačová
- skvelý servis zákazníkom
a energia na pohľadanie

„Najdôležitejšie pre chuť je, že varím rád a s láskou. Počas procesu tvorby do obživy vkladám vysoké vibrácie, ktoré potom vnímate ako chutné a zdravé jedlo . Rastlinná strava ma sama o sebe vyššie vibrácie a výživovú hodnotu ako živočíšna a v správnej kombinácii pôsobí v tele ako liek na regeneráciu celého organizmu. Verím, že je to kontext stravovania sa vedomých ľudí, v ktorom Vás rád budem sprevádzať.“
Viktor 


Ľubica Boháčiková
- šéfka oddelenia
baklažánskych domácich
dezertov

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. -demo-


Radka
- náš nekonečne
kreatívny grafik

S Pánmi Baklažánmi som od ich zrodu a ešte skôr. Zakladateľ tohoto projektu Janko Hubinský mi dôveroval pri tvorbe názvu a jeho vizuálnej podoby. Komunikoval a konzultoval so mnou svoje predstavy od samého začiatku a preto si túto spoluprácu a tento projekt vážim nadovšetko. Je to aj moje "grafické dieťa". Som tu preňho od jeho plienok až doteraz. Teším sa ako sa vyvíja a rastie. Páči sa mi, že ľudia čo stoja za značkou "Páni Baklažáni" sú kreatívni a posúvajú sa neustále vpred. Vymýšľajú nové projekty, ktoré ja už len vizuálne dotvorím tak aby sa v nich odrazila duša a vonkajšia vizibilita Pánov Baklažánov.

www.rendy.sk


Veronika Palušková
- "pestúnka" diania
sociálnych médii
Pánov Baklažánov

"Videla som veci, pred ktorými mnohí ľudia odvracajú zrak. Práve to ma viedlo k tomu, aby som zmenila svoj životný štýll a stala sa vegánkou. Vegánstvom sa snažím meniť život okolo nás k lepšiemu a to na každom kroku. Najviac som však za ochranu životov nevinných zvierat, ktoré sa samé pred človekom chrániť nevedia. Neodmysliteľnou súčasťou môjho života, je aj moja práca v sociálnych médiách. Kombinácia práce a vegánstva ma priviedla k Pánom Baklažánom. Veľmi ma teší, že môžem pomôcť a podporiť koncept  rasltinného stravovania a ďalej šíriť túto myšlienku v rámci mojej práce. Moja práca - môj život."

Poďakovanie všetkým

Súčasťou nášho tímu sú aj naši skvelí šoféri Jožko Dvorský, Peter Chuťka, Zuzana Strnátová, ako aj neúnavná pomocná sila, žena pre všetko, Deniska Molnárová.Život je proces neuveriteľne dynamický, všetko v ňom je v neustálom pohybe a tak to býva aj s príchodom a odchodom ľudí do a potom z tímu.


Týmto chceme pekne poďakovať všetkým, ktorí od počiatku nášho projektu, prispeli k tvoreniu a "dláždeniu" našej cesty, ktorá určite nebola vždy ľahká.

Mená tých, ktorí majú zásluhu na vzniku, tvorbe a napredovaní projektu PÁNI BAKLAŽÁNI:
Michal Kapusta, Gabika Žlebeková, Jozef Žlebek, Elen Rusnáková, Martin Oros, Matej Nagy, Juraj Tapfer, Nina Kochanová, Radovan Líška