Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

... na začiatku sám – prvý baklažán ...

Na začiatku tejto cesty, bol som celkom sám, netušil som že raz zo mňa, bude baklažán. Cestou zdravia chodil som si, ozaj hodnú chvíľu, zistil som čo dáva ľuďom, energiu, silu. Odvtedy je mojou vášňou o všetko sa s ľuďmi deliť, aby nikto nemociam, nemusel už čeliť.

... prebudená vášeň ...

Zdieľaním, sa okolo mňa, zmenil život mnohých, no napriek tomu zostávalo, príliš mnoho chorých. A tak ďalej skúmal som, ako pomôcť davu, zistil som že základom, bude zmeniť stravu. Mojou vášňou stalo sa, dávať ľuďom odpovede, napríklad nech miesto cukru, hľadajú si sladkosť v mede. To, čo zješ, tak to aj si, to dnes každý vie, každý za to, čím sa kŕmi, zodpovedný je.

príbeh Pánov Baklažánov
páni baklažáni

... už sme boli dvaja ...

Do tímu sa pýtal človek, čo chce s láskou variť, dvojici sa bude isto, lepšie spolu dariť. Na druhého baklažána, nečakal som veru dlho, a v náš plán o zdravej strave, verili sme tuho. Zlaté ruky pri varení - od prírody vzácny dar, v hrnci zázrak dokáže len, baklažánsky šéfkuchár.

... tak – a sme tím ...

Mysleli sme že čo treba, že už v hrsti máme, napriek tomu zdalo sa nám, že niekoho postrádame. Mozog, ktorý bude riadiť, marketing a štruktúry, logistu čo hravo zvládne, kontrakty aj faktúry. Stalo sa a pridal sa k nám, aj baklažán číslo tri, no a v trojke prinášame, chutné zdravie do Nitry.

... chutne, s radosťou a profesionálne ...

Odkiaľ viete zdravo variť? každý na nás kričí. Know-how , triky, lídra svojho, našli sme si v zahraničí. Od kedy sme spoznali, profesora Campbella, milujeme zdravú stravu, či je noc, či nedeľa. On a jeho rodina, žijú zdravo dekády, ľudí čo im pomohol, sú dnes celé plejády. V Amerike naučil nás, ako v tom byť ozaj naj, tak ak chceš tiež zdravo jesť, prídi k nám a ochutnaj.

koncept ydravého stravovania v Nitre

...v našom jedle je láska,
zdravie a mier ...

Žiadne zviera nenájdete, u nás na tanieri, želáme si aby všetci, mohli tu žiť v mieri. Neberieme život iným, pre rozmar a hlad, lásku len ten človek cíti, čo má iných rád. Celistvá a rastlinná, strava sa nám páči, čerpajte si zdravia z nej, koľko sa vám ráči. Vitamíny, minerály, enzýmy či vlákninu, dostanete hneď keď zjete, zemiak, kel či malinu. Strukoviny, obilniny, zeleninka, ovocie, prečo v nich je zdravie naše, to príroda dlho vie.

... neplytváme, myslíme a chránime ...

Záleží nám aby bruško, spokojné ste stále mali, zároveň však jedlom dobrým, nikdy neplytvali. Blahobyt nám zaslepil, zdravý rozum, myseľ, začnime zas žiť si život, ktorý dáva zmysel. K prírode už nechceme byť, bezohľadne šialení, preto vám vždy naše jedlo, príde v eko-balení. Radi by sme, aby koncept, „PÁNI BAKLAŽÁNI“, vrátil ľuďom zdravie lásku, zvieratá a zem nech chráni.

... zmysel to má len spolu s vami ...

Radi sme že môžeme, teraz spolu s vami, zdravé jedlo stále zdieľať a nebyť v tom sami. My sme PÁNI BAKLAŽÁNI a varíme zdravo, jedlo chutné plné lásky, pripravíme vám vždy hravo. Vytvorme si rodinu, kde sa všetci radi majú, tak sa všetky starosti, razom menšie zdajú. Keď dá každý ruku k dielu, rozkvitneme ako kvet, tak si spolu pripravíme, krajší, lepší, zdravší svet.

Vegán Bistro v Nitre