Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

NAŠA KÁVA

Keď človek po niečom naozaj túži, neustále na to myslí. A - NAŠA KÁVA v BIO kvalite, priamo od jej pestovateľov, je pre každého kávičkára takouto túžbou. Jej nezameniteľná chuť v klasickom, aj bezkofeínovom prevední, nenechá nikoho bez šálky kvalitnej a ozajstnej kávy. Veľmi sa tešíme, že sa nám po takmer dvoch rokoch, podarilo nájsť kávu, ktorá je hodná značky PÁNI BAKLAŽÁNI a ktorá je hodná vašej dôvery.

Akcia: ku každému 1000g baleniu NAŠEJ BIO KÁVY, máte teraz 250g darčekové balenie GRATIS, ako darček

NAŠA BIO KÁVA

NAŠA BIO KÁVA, je vyrobená z prvotriednych a vyberaných zelených kávovníkových zŕn z celého sveta, je špecificky a pomaly pražená podľa vlastných receptúr a postupov praženia. Má vyváženú chuť, nie je kyslá, ale je ľahko oriešková s príchuťou čokolády a kakaa. Kto ju raz skúsi, určite si ju obľúbi.

Kúpite ju priamo u nás v zdravom obchode alebo online v e-shope

Bezkofeínová

Špeciálne pražená BIO káva, z ktorej bol kofeín odstránený prírodnou vodnou cestou. Dojčiace matky, tehotné ženy, ľudia do srdcovo cievnymi problémami či s intoleranciou na kofeín si často nemôžu dopriať šálku kvalitnej voňavej kávy. Vďaka tejto zdravej káve sa deň môže stať krajším. Prvým dúškom budete cítiť ovocné tóny, ktoré sa však zmenia na lahodnú kakaovo orieškovú chuť. Bezpochyby potešia chuťové poháriky všetkých, ktorí si radi vychutnajú chuť pravej kávy aj bez kofeínu.

Kúpite ju priamo u nás v zdravom obchode alebo online v e-shope