Ako bude fungovať donáška jedál a kedy Páni Baklažáni otvoria?

Aká je momentálna situácia s pripravovanou donáškou zdravých jedál a zdravej reštaurácie v Nitre, na to sme sa spýtali jedného z Pánov Baklažánov, Jána Hubinského.

Táto otázka nás všetkých veľmi zaujíma: kedy sa spustí donáška a otvorí reštaurácia Páni Baklažáni?

Otvorenie takejto prevádzky nie je také jednoduché, ako som si myslel, a plán spustenia prvej fázy, teda rozvozu jedál, už teraz mešká oproti našim pôvodným predstavám. Nie sme však pod tlakom a nič nechceme unáhliť na úkor spokojnosti našich budúcich zákazníkov. 

Každopádne to však už nepotrvá dlho a prvé jedlo z našej úplne novej a výborne zariadenej kuchyne vyvezieme pravdepodobne na začiatku júna.

Ako bude donáška fungovať? Budete okrem donášky obedov ponúkať ešte niečo iné, napríklad nejaké svoje produkty alebo aj iné menu ako obedy, napríklad večere? 

Celý náš projekt budeme zavádzať postupne. Aj rozvoz teda budeme začínať postupne, s určitým počtom vyvezených jedál, aby sme to, čo sľúbime, dodržali. 

Objednávky sa preto budú prijímať vždy jeden deň vopred a teda všetci budú mať možnosť vidieť čo varíme a koľko porcií bude k dispozícií. 

Vždy teda vopred našich zákazníkov informujeme, čo ich čaká,teda aby bol medzi nami vždy férový vzťah. 

Teraz by som však ešte predbiehal, prosím preto všetkých našich budúcich zákazníkov o trpezlivosť a aby sledovali našu stránku, kde im určite nič neujde.

Kde sa bude reštaurácia Páni Baklažáni nachádzať? Dá sa tam dať dostať jednoducho?

Naše sídlo, teda kuchyňa aj reštauračný priestor, sa nachádzajú na Staničnej ulici v Nitre. 

Toto teraz nie je až také dôležité, keďže reštauráciu máme v pláne až v druhej fáze nášho plánu, teda najskôr o niekoľko mesiacov, keď už rozvoz bude žiť svojim životom.

Na čo sa ešte môžu ľudia z Nitry a okolia tešiť?

Naozaj máme niekoľko plánov pre všetkých, ktorí holdujú zdravej strave, a ktorým sa bude náš koncept páčiť. Robíme to hlavne pre spokojnosť tých ľudí, ktorí si už dnes svoj deň bez zdravej stravy nevedia predstaviť tak, ako aj my. 

Mám husiu kožu, keď sledujem ako raketovo sa zapĺňa naša databáza stále novými záujemcami. Veľmi nás to teší. Môže sa zdať, že robíme tajnosti, no naozaj až spokojnosť našich prvých zákazníkov ukáže, akým smerom sa bude všetko ostatné vyvíjať. Preto musíme byť trpezliví, pretože ja osobne moc neholdujem veľkým vyhláseniam skôr, ako sa veci skutočne udejú.

Aj pre nás tu bude veľa vecí nových a na oplátku za naše vynikajúce jedlo budeme určite aj my potrebovať veľa podpory zo strany našich zákazníkov, aby sme si čím skôr na seba zvykli a cítili sa komfortne v tejto vzájomnej symbióze zdravej stravy.